Hizmetlerimiz | Kornea

Hizmetlerimiz

İşlerinizi kolaylaştırmak, müşterilerinize güven telkin etmek ve vermiş olduğunuz hizmetlerin arkasında en doğru şekilde durabilmek adına, bazı doğruları yerine getirmek durumundasınız!

Kurumsal Logo Tasarımı

Logo'yu klasik tanımlamaların haricinde değerlendirelim. Logo; İnsanın DNA'sı gibi, işletmenizin DNA'sıdır. İşletmenizin yapısını, karakterini, özelliklerini içerisinde barındırır. Vermiş olduğunuz hizmetleri, satmakta olduğunuz ürünleri tanımlarken, işletmenize ait misyonunuzu, yapmış olduğunuz işlerle ve sektörle ilgili vizyonunuzu içerisinde barındırır. Logo oluşturma esnasında dikkat edilmesi gereken hususlardan en önemlisi, logonuzu karmaşıklıktan uzak ve uygulanabilirliğinin yüksek olmasıdır. Markanız işitsel hafızaya hitap ederken, logonuz görsel hafızaya hitap edecektir, bu sebeple akılda kalıcılığı sadeliğiyle orantılıdır. Bu kadar etkili ve bu kadar önem arz eden ihtiyacınızı görmezden gelemezsiniz. Bu sebeple kurumsal logo ihtiyacınız için önce referanslarımıza bir göz atın, sonrasında bizimle iletişime geçeceğinize eminiz. Logo tasarım fiyatları ve çalışma sürecimiz ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Logo'nun işletmenizin DNA'sı olduğundan yukarıda bahsetmiştik. Kurumsal kimlik çalışması da DNA'nızın işletmenizde vücut bulduğu halidir diyebiliriz. İşletmenizin görünen yüzü, vitrinidir. İşletmenizde kullanacağınız tüm unsurların, basılı, dijital materyallerin bir bütünlük içerisinde sürdürülebilir olmasını sağlayacak çalışmalar bütünüdür. Logo'nuzun nasıl kullanılacağından kartvizit tasarımınıza, antetli kağıt, zarf, cepli dosya, broşür, katalog, tabela ve ambalaj çalışmalarınızın tasarımının nasıl olacağından, işyerinizin dekorasyonuna kadar etki eden tüm kullanım şekillerinizi içerebilir. Markanızı doğru yönlendirmek ve profesyonel kurumsal kimlik danışmanlığı için hemen bizimle iletişime geçin. Kurumsal kimlik neden gereklidir? sorusunun yanıtı ve kurumsal kimlik hizmetleri ile ilgili detaylı bilgiler içeren sayfamıza ulaşmak için tıklayınız.

Web Sayfası Tasarımı

İşinizde çok iyi olabilirsiniz, ama bunlardan kimsenin haberi olmaması durumunda pekte önemi olmayacaktır. İşte tam bu noktada web sayfanız sahip olduklarınızı karşınızdakine aktarma fırsatını size sunar. Kurumsal yapınızı, faaliyetlerinizi, ürünlerinizi, hizmetlerinizi ziyaretçilerinize sunabileceğiniz interaktif bir ortamdır. İnternet sitenizin içerdiği bilgiler kadar erişilebilirliğinin yüksek, hızlı açılabilir ve arama motoru dostu bir yapıya sahip olması, bu çalışmanın olmazsa olmazlarındandır. Web sitesi açma zorunluluğu dışında, web sitesi tasarımı zaten bir gerekliliktir. Web tasarım konusunda destek almak için hemen iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Web tasarım fiyatları ve internet sitesi tasarımı ile ilgili detaylı bilgi içeren sayfamız için tıklayınız.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya, herkesin olduğu gibi sizinde hayatınızın bir parçası, Facebook, Twitter, Instagram, Foursquare gibi sosyal ağların en azından birinde sizinde hesabınız vardır. Sosyal medya'nın insanlar tarafından bu kadar benimsenip, kullanılması işletmelerinde bu alanda harekete geçmesine sebep olmuştur. Markanız sosyal medya kullanılarak daha geniş kitlelere ulaşabilir, farkındalık yaratabilir ve internet sitenize ziyaretçi çekebilir. Fakat bu süreçte profesyonelce yol alabilmek ve markanızı güçlü kılmak adına sosyal medya yönetimi yapan firmalar aracılığı ile bunu yapmanız şart. Sosyal medya danışmanlığı almak ve bu ağlarda markanızın gelişimine hız katmak için bize ulaşın. Sosyal medya nedir? Bu ve ilgili konularda detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Ürün Fotoğrafçılığı

Markalaşma sürecindeki önemli unsurlardan biride fotoğraftır. Pazarlama faaliyetleri arasında çok büyük bir paya sahip olan fotoğraf göz ardı edilemez bir sunum aracıdır. Ortaya koyduğunuz ürün gerçekten çok iyi olabilir, ama insanların o ürünü talep etmeden veya satın almadan önce geçmeleri gereken bir basamak daima söz konusudur. Örneğin; birşeyler içmek için bir cafe'ye oturan bir müşteri tercih edeceği ürünün, sipariş ettiğinde nasıl önüne geleceğini görmek isteyecektir. Aynı şekilde internetten sipariş veren bir müşteri satın almak istediği bir ayakkabıyı veya elektronik cihazı detayları ile kaliteli bir şekilde görmek isteyecektir. Tüm bunlar profesyonel ürün fotoğraf çekimi ve ekipmanla orantılıdır. Ürün fotoğraf çekimi fiyatları ve ürün fotoğrafçılığı ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Marka Tescili ve Marka Yönetimi

Kurumsallaşmanın diğer önemli adımlarından biride marka tescili. Tescilini almadığınız markanız için her zaman risk altındasınızdır. Doğru şekilde kurumsal planlama yapabilmek ve markalaşmak için markanızı tescil ettirmeniz şart. Markanız; logonuz, kurumsal kimliğiniz, web sayfanız, ürün veya hizmetlerinizde olduğu gibi rakiplerinizden sizi ayırt edici unsurdur ve tescil edilmediği taktirde başkaları tarafından kullanılabilir, suistimal edilebilir durumdadır. Online marka araştırma ve marka araştırması için tıklayınız. Markamı nasıl korurum? sorusunun cevabı ve marka başvurusu konularındaki detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.