Kurumsal Kimlik Yaptırmak istiyorum

Kornea > Kurumsal Kimlik Tasarımı > Kurumsal Kimlik Yaptırmak istiyorum

Firmalar kurumsallaşma adımlarını farklı farklı zamanlarda atmak zorundadırlar. Her birinin gelişimi doğal olarak birbirinden ayrı olacaktır. Kurumsallaşma ihtiyaçları dahilinde gerçekleşen bu durumda yapılacak çalışmalar da firma özgü olacaktır. Herhangi bir firma ya da kuruluş kurumsal kimlik yaptırmak istiyorum dediğinde ihtiyaçlarının ve yapılacakların ona özel olarak tespit edilmesi gerekir. Her firma ya da kuruluşa uygulanabilecek standart bir çalışma sistemi ve alanı mevcut değildir. Çünkü her kuruluşun ve firmanın geçmişi ve gelişimi bir diğerinden ayrıdır. Bu nedenle de ona özel bir çalışma yapılmalıdır. Kurumsal kimlik yaptırmak istiyorum şeklinde oluşan taleplere de bu kriterleri göz önüne alınarak cevap verilmelidir.

Kurumsal kimlik yaptırmak istiyorum diyorsanız; Geçmiş ve Gelecek Birleştirilmelidir.

Kurumsal kimlik için öncelikli olarak o firmanın mevcut ve potansiyel müşterilerinin gözünde nasıl göründüğünün tespit edilmesi gerekir. Bunun sağlanması için de geçmişteki yapısı hakkında bilgi aktarılması gerekir. Daha önce bu firma ile alakalı yapılmış araştırmalar varsa bunların da dikkate alınması gerekir. Geçmiş dönemlerdeki müşteri yapısı, müşteriler gözünde olan algılanışı ile bugün arasında hangi farkların oluştuğu iyice belirlenmelidir. Kurumsal kimlik yaptırmak istiyorum denildiğinde aslında kurumsal olarak adımları atarak geleceğe sağlam adımlarla yürümek istiyorum şeklinde bir anlam çıkmaktadır. Bu nedenle de doğru firmalar ile işbirliği içine girmek yapılacak en mantıklı seçim olacaktır.

Kurumsal kimlik yaptırmak istiyorum

Formtech markası için yapılan kurumsal kimlik çalışması

Doğru Firma İle Çalışmak Başarı Getirir.

Bir firma ya da kuruluş kurumsal kimlik yaptırmak işitiyorum diye karar aldığında doğal olarak dışarıdan hizmet almak zorundadır. Zaten bu bilgi ve tecrübeleri kendi içinde barındırsa kurumsal kimlik çalışmalarını da kendi içinde çözmüş olurdu. Bu nedenle yapılacak seçimlerde doğru firma ile çalışmak çok büyük önem kazanmaktadır. Eğer seçtiğiniz kuruluş, sizin firmanızı ya da kuruluşunuzu doğru şekilde analiz edip doğru tespitleri yaparak yola çıkamazsa doğal olarak varacağı yer de yanlış olacaktır. Bu nedenle en başından en sonuna kadar gidilecek tüm aşamalar konusunda bilgili ve tecrübeli bir ekibi bünyesinde barındıran kuruluşları tercih etmek gerekir. Aksi durumlarda yarar sağlamaya çalışırken zarar görmek işten bile değildir.

Kurumsal kimlik referanslarımızı görüntülemek için tıklayınız. Konu hakkında detaylı bilgi almak için bize iletişim sayfamızda bulunan iletişim formumuz üzerinden ulaşabilir veya çalışma saatlerimiz dahilinde 0.850 302 7687 no’lu telefon numaramızdan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Kurumsal kimlik tasarımı müşterilerinize bir kağıt parçasından fazlasını verin!