Logo Tasarım Fiyatları

Kornea > Logo Tasarım > Logo Tasarım Fiyatları

Logo tasarım fiyatları konusunu bu makalemizde elimizden geldiğince detaylandırmaya çalıştık. Logo tasarımın profesyonel olarak alınması gereken bir hizmet olduğunun daha önceki makalelerimiz de fazlası ile üzerinde durmuştuk.

Logo fiyatları bu konuda ki ilgili logoyu yapacak olan kişi veya kuruma göre değişkenlik gösterebilir.

Aldığınız hizmet ve hizmet kriterleri logo tasarımında oldukça önemlidir. İşletmeniz için hazırlanacak logo işletmenizin tüm alanlarında kullanılacak temel bir unsurdur. Dolayısı ile bu logo ihtiyacınızı karşılamak istediğinizde hata payınız oldukça azdır. Bir logo hizmeti, logonuzu teslim almanız ile asla sonlanmayacaktır. Sonrasında kurumsal kimlik tasarımı ihtiyacınız olmasa dahi logo konusu zaman zaman tasarımcısına ihtiyaç duyabileceğiniz bir çalışma türüdür.

Logo tasarım fiyatları neye göre değişir?

Logo tasarım fiyatları hizmet kapsamına göre de değişkenlik gösterebilir. Tasarım sonrası hizmetten bahsetmek gerekirse, Kornea olarak biz, yapmış olduğumuz logo tasarım çalışmalarının ardından çalışma dosyalarını arşivleyerek müşterilerimizin daha sonra herhangi bir zamanda talep etmesi durumunda ilgili çalışma dosyalarımızı müşterilerimize e-posta olarak iletiriz. Çalışma dosyaları müşterilere iletildikten sonra iletilen kopyalar zamanla silinebilir, bozulabilir veya deforme olabilir. Bu gibi durumlarda müşteriler çalışma dosyalarını rahatlıkla tarafımızdan temin edebilirler.

Logo tasarım fiyatlarıLogo, tasarım çalışmasının sonlandırıldığı halde saklanmalıdır. Tamamlanmış bir logonun tekrar tekrar çizilmesi veya pathlenmesi logonun belli bir süre sonra kulaktan kulağa oynarmış gibi el değiştirmesi ile başka bir hale dönüşmesine sebep olabilir.

Kesinlikle yüzeysel olarak geçilmemesi gereken logo, markanızın ve işletmelerinizin temel yapı taşlarından biridir. Logo, markanıza kimlik kazandırırken, müşterilerin görsel hafızasında yer edinmesini sağlar.

Bu çalışma ile ilgili maliyetler üzerinde iyi düşünülmeli ve bunun ile ilgili araştırma yaparken logo tasarım fiyatları üzerinden değil, çalışmak için araştırdığınız tasarım firmalarının referansları üzerinden değerlendirilmelidir. Tasarım konularında nitelikli işler oldukça önemlidir. Sizin için hazırlanacak olan çalışma markanıza bir kimlik kazandırmadığın da size maliyetinin herhangi bir önemi olmayacaktır.

Logo tasarım konusunda detaylı bilgi almak için bize bilgi(at)kornea.com.tr e-posta adresimizden ulaşabilir veya çalışma saatlerimiz dahilinde 0.850 302 7687 no’lu telefon numaramızdan dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Konu ile ilgili referanslarımızı görüntülemek için tıklayınız.

Logo tasarım ihtiyacınız mı var?