Logo yaptırmak istiyorum - Logo tasarlatmak istiyorum l Kornea
Logo yaptırmak istiyorum

Logo yaptırmak istiyorum

Logo yaptırmak istiyorum diyorsanız

Logo tasarımı gerçekten zor ve çok kolay  verimli sonuçlar alınamayan bir aşamalar zinciridir. Bu aşamalardan herhangi birinde yapılacak bir yanlış ya da hata ortaya çıkacak sonucun olması gerekenden daha düşük verime sahip olmasına neden olabilir.

Çok titiz bir çalışma yürütseniz bile logo tasarımını üstlenen ekip içinde yer alan kişilerden birisi işini doğru yapmadığında ortaya çıkan logo tam istenildiği gibi tasarlanmayabilir. Logo yaptırmak istiyorum diye yola çıktığınızda gerçekten çok sayıda alternatif karşınıza çıkacaktır.

Doğru Seçim Sizi Hatalı Logoyu Kullanmaktan Korur

Piyasada logo tasarımı yaptığını iddia eden onlarca hatta yüzlerce kişi, ajans ya da tasarım şirketi bulmanız mümkün. Tabii bu saydıklarımızın içinde çok küçük bir bölümü gerekli donanım ve tecrübeye sahiptir. Ayrıca gerekli hassasiyette çalışma disiplinini oluşturmuş olmak da dikkat edilmesi gereken diğer bir önemli seçim kriteri olmalıdır. Aksi taktirde logo yaptırmak istiyorum diye çıktığınız yolda harcadığınız zaman, para ve emek size istediğiniz karşılığı getirmeyecektir. İçinize sinmeyen bir logoyu kullanma zorunda kalmak sürekli sizi rahatsız edecektir.

Firmanızın marka değerleri, marka varlıkları, marka algısı, müşteri kitlesi, şirketinizin gelecekle ilgili vizyonu ve misyonu ile uyumlu olmayan bir logo sizin için çözülmesi gereken bir sorun olarak kalacaktır.

Onca emek, bütçe ve gayretten sonra bir de böyle bir dorun sahibi olmak logo yaptırmak istiyorum diye karar verip yolan çıkan hiçbir kişi ya da kuruluşun hak ettiği bir durum değildir.

Firmalardan Geçmiş Referanslar Ve Örnek Çalışmalar Talep Edin

Logo yaptırmak istiyorum diye karar alan bir kişi ya da şirket bu nedenle seçim yaparken tasarım görevini teslim edeceği insanların gerçekten bu işin ehli olup olmadığını detaylı olarak değerlendirmeleri gerekir. Seçim yapacakları firmalardan daha önce yaptıkları referans çalışmaları ve bu çalışmalar sırasında nasıl bir yol izlediklerini sormaları gerekir. Bu sırada hangi kriterlere göre değerlendirmeler yaptıkları gibi detaylı referans ve bilgiler istemelidirler. Bu sayede kendilerini hatalı bir seçim yapıp çözülmesi gereken bir sorunla baş başa kalmaktan korumuş olacaklardır.

Logo tasarımı konusunda detaylı bilgi almak için bize bilgi(at)kornea.com.tr e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz dahilinde 0.850 302 7687 no’lu telefon numaramızdan dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Konu ile ilgili referanslarımızı görüntülemek için tıklayınız.


Bize Aklınızdaki Projeden Bahsedin

Bize aklınızdaki projeden bahsedin, çözüm önerimiz ile projenizi geliştirmeniz için size ulaşalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir