Kullanım Koşulları

Kornea > Kullanım Koşulları

Bu web sitesini kullanan ziyaretçilerimiz, aşağıda yer almakta olan kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır. Aşağıda yer alan maddelerden kendinize uymadığını düşündüğünüz bir görüşünüz olması halinde web sitemizi ziyaret etmemelisiniz.

www.kornea.com.tr web sitemizde sizlere sunulmuş olan içerikler (yazılar, fotoğraflar) bilgiler ve hizmetler KORNEA tarafından verilmekte olup, herhangi düzeltme veya öneri taleplerinizi iletişim sayfamızda bulunan iletişim formumuzdan bize ulaşabilirsiniz.
www.kornea.com.tr web sitemizde iletişim sayfamızdaki iletişim formu üzerinden verilecek olan bilgiler kendi sorumluluğunuzdadır. Hukuki ve kanunen izin alınarak talep edilen bilgiler 3. şahıslar ile paylaşılabilir. Konu ile ilgili detaylı bilgi “Gizlilik Politikası” sayfamızda bulunmaktadır.
www.kornea.com.tr web sitemizde kullanılan bilgi, fotoğraf ve belgeler farklı web sitelerinde sadece tıklanabilir link ile yazı sonuna kaynak bilgisi verilmesi ile kullanılabilir.
• Web sayfamızı ziyaret eden kullanıcılarımız yine “Gizlilik Politikası” sayfamızda yer verilen çerezleri ve ilişkili koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.
KORNEA markası Kornea Organizasyon Reklam İç ve Dış Ticaret A.Ş.‘ye ait olup www.kornea.com.tr resmi web sitesidir.
• Yazılan tüm yazıların ve içeriğin yasal haklarının savunulması ve korunmasında Ankara mahkemeleri yetkili olacaktır.