Telif Hakları

Kornea > Telif Hakları

Kornea web sitesi üzerinde yayınlanmakta olan tüm yazılı ve görsel içerikler, uluslararası geçerliliğini sağlamış bulunan Creative Commons ve DMCA lisansı ile koruma altına alınmıştır. Bu sebeple www.kornea.com.tr adresi üzerinde yayınlanmakta olan içerik ve içerikler ticari amaçla kullanılamaz. Kopyalandığı taktirde kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Kopyalanması durumunda orjinal metin üzerinde kaynak bağlantısı haricinde değişiklik yapılamaz.

KORNEA markası Kornea Organizasyon Reklam İç ve Dış Ticaret A.Ş.‘nin tescilli markasıdır. Tescilli olduğu konularda kullanılırken, tescil işareti “®” olmaksızın ve kaynak göstermeksizin kullanılamaz.

www.kornea.com.tr adresinde verilen bilgiler ve içerikler KORNEA‘nın kendi derlemesi olup, 3. şahısları bağlamamaktadır. Dış kaynaklı hizmetler ile ilgili verilen bilgiler, ilgili kurumların kendi hizmet ve kullanıcı politikaları ile ilgili olup sözkonusu bilgiler yine KORNEA‘nın kendi derlemesidir.

www.kornea.com.tr adresinde geçen Google, Google Inc., Facebook, Facebook Inc., Instagram, Burbn, Inc., Foursquare, Foursquare‘in tescilli markalarıdır.