Sensortek-HBM

Logo & Web Tasarımı

Bir dünya markası olan HBM ürünlerinin Türkiye distribütörlüğü faaliyetlerini sürdüren Sensortek-HBM için hazırlanan logo tasarımı ve web tasarımı çalışmaları.

Ziyaret Et

Detaylar

Sensör ve ölçümleme cihazları sektöründe Dünya markalarından biri olan HBM’in Türkiye distribütörlüğü faaliyetlerini sürdüren Sensor Tek Mühendislik ve Ölçüm Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. sektöründe, içerisinde bulunduğu çalışmalara oranla kendisini kurumsal ve güncel olarak geliştirmektedir.

Hizmet verdiği sektörde faaliyetlerini titizlikle sürdüren “Sensor Tek”, çalışmalarındaki kaliteyi ve özeni sağlamlaştırmak adına marka yenileme çalışması çerçevesinde; logo tasarım ve web sitesi tasarımı Kornea ile yenilenmiştir.

Bu çalışmalar kapsamında Sensor Tek için kuruluş aşamasında tercih edilen logo tasarımı üzerinde çalışılarak çekirdek yapıdan uzaklaşmadan geliştirmeler yapılmış ve logoya bir kimlik kazandırılmıştır.

Logo çalışmasında markaya kazandırılan kimlik doğrultusunda planlanan web sitesi tasarımında işletmenin faaliyetleri sunulmuş ve ürünler erişilebilirliği yüksek bir biçimde kategorize edilmiştir.